O nas - Eco Progress.k.m. - doradztwo środowiskowe

Zadzwoń do nas: 22 825 47 58


Eco Progress.k.m. Sp. z o. o. jest firmą inżyniersko-konsultingową z zakresu ochrony środowiska założoną oraz prowadzoną przez dr inż. Kazimierza Maniosa. Wspólnie z projektantami i specjalistami świadczymy, na najwyższym poziomie merytorycznym, szeroki zakres usług z zakresu infrastruktury, ochrony środowiska i budownictwa.

Aktualnie realizowane projekty:

– konsultant środowiskowy jednego z portów lotniczych na terenie kraju;

– koncepcja i raport dla zakładu wytwarzania pelletu  i  przetwarzania odpadów budowlanych;

– Koncepcja i raport do zakładu przetwarzania odpadów budowlanych na terenie woj.  Lubuskiego.

– Koncepcja i karta informacyjna dla kompostowani  odpadów biodegradowalnych.

Wykonujemy projekty urządzeń wodnych, w tym projekty przepustów i zjazdów z dróg wojewódzkich i powiatowych, projekty przebudowy melioracji na działkach budowlanych. W naszym zespole znajdują się znakomici eksperci w zakresie emisji do powietrza, emisji hałasu oraz projektanci urządzeń kanalizacji wodnej i sanitarnej. Współpracujemy z akredytowanym laboratorium WIOŚ w zakresie remediacji gruntów przemysłowych pod budownictwo mieszkaniowe
Kazimierz Manios

Prezes Zarządu

Tytuł doktora ze specjalnością ekonomia przedsiębiorstw uzyskał w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wiele lat pracował (m.in.)  Centralnym Inspektoracie Standaryzacji (żywności). W dorobku organizacja kontroli zanieczyszczeń żywności w Chile. Przez 8 lat był Dyrektorem Ochrony Środowiska oraz Dyrektorem Urzędu Wojewódzkiego aglomeracji warszawskiej. Od ponad 10 lat prowadzi firmę oferującą usługi z zakresu doradztwa środowiskowego.
Pomysłodawca i twórca wielu projektów w Warszawie i okolicach.

602 219 245
ecoprogresskm@wp.pl