Kontakt Eco Progress.k.m.

Zadzwoń do nas: 22 825 47 58

Witamy na stronie Eco Progress.k.m.

firmy inżynierskiej i konsultingowej z zakresu inżynierii środowiska. Niezależnie jakie macie Państwo pytanie czy zadanie dla nas, zapraszamy do kontaktu.

Welcome to the Eco Progress.k.m.

the engineering and consulting Company in the field of environmental engineering. Whatever a question or a task you have, do not be afraid to contact us.
Write to us an inquiry.


Nasza lokalizacja / Our location

Kontakt

Siedziba:

ul. Czarnieckiego 2905-510 Konstancin Jeziorna

tel. kom.: 602 219 245

od godz. 16. również tel. 22 754 00 08

e-mail: ecoprogresskm@wp.pl

 

Uwaga: telefon 22 825 47 58  jest nieaktualny.

 

Contact

Eco Progress.k.m. Sp z o.o.,
Office address:

ul. Czarnieckiego 29
05-510 Konstancin Jeziorna

mobile: 602 21 92 45
e-mail address: ecoprogresskm@wp.pl,


Napisz do nas zapytanie / Contact Us

Wysłanie wiadomości nie powiodło się.
Twoja wiadomość została wysłana.

Zespół Eco Progress.k.m. Sp. z o. o.


Kazimierz Manios

 

 

 

 

Prezes Zarządu

Tytuł doktora ze specjalnością ekonomia przedsiębiorstw uzyskał w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wiele lat pracował w administracji samorządowej – przez 8 lat był Dyrektorem Ochrony Środowiska oraz Dyrektorem Urzędu Wojewódzkiego aglomeracji warszawskiej.

Od ponad 15 lat prowadzi firmę oferującą usługi z zakresu doradztwa środowiskowego.

W swojej firmie stawia na innowacyjne rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami i ochrony wód. Pomysłodawca i twórca wielu projektów w Warszawie i okolicach.

+602 219 245
ecoprogresskm@wp.pl

Małgorzata Manios

Specjalista ds. ochrony środowiska

W Eco Progress.k.m. pracuje od 2010 roku. Absolwentka Wydziału Rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studiów Podyplomowych na Politechnice Warszawskiej. Wykorzystuje doświadczenia zdobyte na jednych z najlepszych uczelni w Polsce.

W obszarze jej zainteresowań znajdują się tematy związane z rekultywacją terenów zdegradowanych oraz ochroną obszarów Natura 2000. Wspiera akcje związane z ochroną zwierząt, jest członkiem Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków.

ecoprogresskm@wp.pl

Joanna Szyłak-Szydłowska

Specjalista ds. ochrony środowiska

Absolwentka kierunków Gospodarka Odpadami oraz Ochrona Środowiska na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Pracuje w Eco Progress.k.m. od 2014 roku, gdzie zajmuje się m.in. zagadnieniami związanymi z remediacją terenów zdegradowanych, gospodarką odpadami, operatami wodnoprawnymi ocenami oddziaływania na środowisko oraz wnioskami o pozwolenie zintegrowane (w tym raporty początkowe). Biegle posługuje się językiem angielskim oraz programami AutoCAD i PhotoShop, w swojej pracy wykorzystuje również OpenWind, ModFlow i Operat.

ecoprogresskm@wp.pl