O nas - Eco Progress.k.m. - doradztwo środowiskowe

Zadzwoń do nas: 22 825 47 58


Eco Progress.k.m. Sp. z o. o. jest firmą inżyniersko-konsultingową z zakresu ochrony środowiska założoną oraz prowadzoną przez dr inż. Kazimierza Maniosa. Wspólnie z projektantami i specjalistami świadczymy, na najwyższym poziomie merytorycznym, szeroki zakres usług z zakresu infrastruktury, ochrony środowiska i budownictwa. Ponad 15-letnie doświadczenie w realizacji projektów z obszaru ochrony środowiska oraz terminowość, rzetelność w ich realizacji dają Państwu pewność, że jesteśmy godnym zaufania partnerem. W naszym zespole znajdują się znakomici eksperci w zakresie emisji do powietrza, emisji hałasu oraz projektanci urządzeń kanalizacji wodnej i sanitarnej. Współpracujemy z akredytowanym laboratorium Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska
 

Kazimierz Manios

Prezes Zarządu

Tytuł doktora ze specjalnością ekonomia przedsiębiorstw uzyskał w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wiele lat pracował w administracji samorządowej – przez 8 lat był Dyrektorem Departamentu Ochrony Środowiska oraz Dyrektorem Urzędu Wojewódzkiego aglomeracji warszawskiej. Od ponad 15 lat prowadzi firmę oferującą usługi z zakresu doradztwa środowiskowego.
Pomysłodawca i twórca wielu projektów w Warszawie i okolicach.

+22 825 47 58
602 219 245
ecoprogresskm@wp.pl

Małgorzata Manios

Specjalista ds. ochrony środowiska

Małgorzata Manios

W Eco Progress.k.m. pracuje od 2010 roku. Absolwentka Wydziału Rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studiów Podyplomowych na Politechnice Warszawskiej. Wykorzystuje doświadczenia zdobyte na jednych z najlepszych uczelni w Polsce. W obszarze jej zainteresowań znajdują się tematy związane z rekultywacją terenów zdegradowanych oraz ochroną obszarów Natura 2000. Wspiera akcje związane z ochroną zwierząt, jest członkiem Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków.

+22 825 47 58

ecoprogresskm@wp.pl


Joanna Szyłak – Szydłowska

Koordynator projektów/ asystent projektanta

Absolwentka kierunku Gospodarka Odpadami oraz Ochrona Środowiska na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Pracuje w Eco Progress.k.m. od 2014 roku. Zajmuje się m.in. zagadnieniami związanymi z rekultywacją terenów zdegradowanych, ocenami oddziaływania na środowisko, sporzadza raporty początkowe. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz programami AutoCAD i ArcMap, w swojej pracy wykorzystuje również OpenWind, ModFlow i Operat.

+22 825 47 58
ecoprogresskm@wp.pl

Izabella Kurek

Specjalista ds. ochrony środowiska

Absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, specjalność Gospodarka Odpadami. Pracuje w Eco Progress.k.m. od 2014 roku. Zajmuje się m.in. zagadnieniami związanymi z ocenami oddziaływania na środowisko, gospodarką odpadami i rekultywacją terenów zdegradowanych.

+22 825 47 58
ecoprogresskm@wp.pl